Rogowiec, ul. św. Barbary 3,
97-400 Bełchatów, skr. poczt. 100

O nas

Związek Zawodowy to istotne ogniwo łączące wymagania i potrzeby Pracodawcy z oczekiwaniami i wizją samorealizacji pracownika. Instytucja, jaką jest organizacja związkowa to nie jest z góry narzucona i sztucznie sformułowana bezduszna „maszyna”. Przynajmniej Związek Zawodowy KADRA nie jest takim tworem. Nasz Związek to grupa wrażliwych, zaangażowanych i ambitnych ludzi, którzy nie idą na łatwiznę. Sami urządzamy ten Związek, sami wybieramy do władz Związku osoby, które chcą pracować społecznie i dawać z siebie to, co najlepsze.

Celem KADRY była, jest i będzie działalność na rzecz poprawy warunków pracy i płacy osób dozoru, pracowników służb: inżynieryjno – technicznych, ekonomicznych i administracji. Chcemy, żeby wszyscy Członkowie KADRY mieli trwałe, stabilne i dobrze płatne miejsca pracy. Staramy się także o zapewnienie rozwoju osobistego i możliwość podnoszenia kwalifikacji przez naszych Członków.

Naszą misją jest promocja rzetelnych, uczciwych i ambitnych pracowników, fachowców, dzięki którym można budować wartość Grupy Kapitałowej PGE. Promocja ta, to inwestycja w rozwój i innowacyjność zarówno w branży, zakładzie pracy, ale również lokalnym społeczeństwie. Jest to taka Nasza „praca u podstaw”, – czyli cegiełka w procesie ciągłego umacniania pozycji Polski.